Angela, 39

Číslo profilu 607443
Datum registrace 31.01.2023
Aktualizován 05/31/2023
Jméno Angela
Země Czech Republic
Město Šumperk
Orientace Bisexuální
Věk 39
Znamení zvěrokruhu Váhy
Výška 187 cm
Váha 47 kg
Barva vlasů Červený
Barva očí Hnědý
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Jamajka Malta Filipíny Francie Velká Británie Polsko

Tuto zprávu poskytl uživatel Angela Šumperk 06/1/2023 10:14:06

Třetí ročník mezinárodního turnaje ve futsalu pro nevidomé Bučovice Blind Football Cup Autor: Avoy MU Brno, o.

Bučovice, Jihomoravský kraj, Česká republika. Všetko alebo nič. Projekt skončil Bučovice Blind Football Cup je nejen na české poměry ojedinělý klubový turnaj ve futsalu pro nevidomé, kdy se na hřišti proti sobě staví týmy z různých koutů světa. Jeho dvojnásobným vítězem je nejlepší brazilský tým ICB-Bahia, jehož hráči pravidelně reprezentují svou vlast na paralympijských hrách a světových šampionátech a dva z nich aktuálně napomohli svému celku k zisku titulu mistrů světa v Tokiu.

The Bučovice Blind Football Cup is a club tournament unique not only in the Czech context, but worldwide.

It brings together teams from different parts of the world. The past two years were won by the best Brazilian team of ICB-Bahia, whose players represent their country on a regular basis in the Paralympics and world championships; two of them were members of the winning team at the world championship in Tokyo.

Hithit - Bučovice Blind Football Cup

Protože milujeme tento sport a chceme maximální měrou přispět k jeho rozvoji, především v ČR. A mezinárodní turnaj s účastí špičkových zahraničních týmů je ideálním nástrojem takové propagace. Because we love this sport and want to do our best to contribute to its development, especially in the Czech Republic. An international tournament featuring top teams from abroad is an ideal tool to promote this amazing sport.

Futsal pro nevidomé je výjimečný svým charakterem, nevidomí či těžce zrakově postižení mladí lidé nemají jinou možnost věnovat se sportu, který by byl kolektivní a při kterém by měli možnost zcela samostatného pohybu. Zlepšují se tak jejich dovednosti jako je prostorová orientace, týmová spolupráce a komunikace, které jsou u řady zrakově postižených na nižší úrovni, přestože jsou pro každodenní život velmi důležité.

Časopis Impuls 1/ - T-Mobile

Blind football is exceptional in that it provides a unique opportunity for blind and severely visually impaired young people to engage in a team sport that allows them to move fully independently. This helps them improve skills like spatial orientation, team work and communication, which are often underdeveloped in people with visual impairments, although they are vital for their everyday life. Turnaj se uskuteční Pozvané týmy:.

We have invited the following teams:. Brazilský tým bude mít možnost obhájit vítězství z minulých ročníků, nováčkem je tým z Bruselu. Věříme, že se nám stejně jako vloni podaří přilákat spoustu diváků i zástupců medií. The team from Brazil will try to defend its victory from the previous years; the team from Brussels is a newcomer.

We hope to attract at least as many spectators and media representatives as last year.

Jsme tým nevidomých futsalistů a jejich trenérů, který vznikl v září r. Kromě pořádání turnaje se podílíme na organizaci národní ligy, pořádáme praktické semináře pro veřejnost, vytvořili jsme metodiku k tomuto sportu a jezdíme sbírat zkušenosti a úspěchy po Evropě. We are a team of blind footballers and their coaches, which was founded at Masaryk University in September as the first blind football team in the Czech Republic. Apart from organizing this tournament, we take part in running the national league and organize hands-on workshops for the public; we have also developed a methodology of blind football.

We travel all around Europe to gain experience and trophies from other tournaments. Slovensky Česky English Slovensky. Prihlásiť sa Registrovať. Bučovice Blind Football Cup Zdieľať projekt.

Projekt Aktuality 0 Prispievatelia Otázky a odpovede 0. Vyberte si odmenu za váš príspevok predané Společné foto všech účastníků s věnováním. Máte rádi pexeso? Zahrajte si s tím naším. Try our pelmanism.

Jako malý rébus si můžete nechat zaslat vzkaz od někoho z našich hráčů psaný v Braillu. You can have one of our players send you a message in Braille. I v roce nás čeká spousta turnajů v zahraničí a vy máte možnost z každého takového výletu obdržet originální pohlednici od našeho týmu.

Videopřání k narozeninám, zpívané či recitované členy týmu. Nástěnný Avoy kalendář pro rok formátu A3. Plakát turnaje formátu A2 s podpisy hráčů vítězného týmu. Rande naslepo, doslova! Rande s některým z našich hráčů. A date with one of our players.

.

0 / 5