Drahuše, 23

Číslo profilu 4184320
Datum registrace 06.02.2023
Aktualizován 05/31/2023
Jméno Drahuše
Země Czech Republic
Město Havířov
Orientace Lesbičky
Věk 23
Znamení zvěrokruhu Kozoroh
Výška 171 cm
Váha 59 kg
Barva vlasů Bruneta
Barva očí Modrý
Kouření Ano
Alkohol Občas
Oblíbené země Česko Maroko Irsko Španělsko Rakousko Spojené státy Nederland Chorvatsko

poptávka po ledech |

Tuto zprávu poskytl uživatel Drahuše Havířov 06/1/2023 08:05:06

ČECHÁK holding s.r.o.

Lední zimní brusle využijete při mrazivém počasí, kde zimní stadiony, přehrady a rybníky poskytují výborné podmínky pro bruslení. Podívejte se také na brusle na hokej. Všechny tyto zimní brusle na led 82 jsou skladem na e-shopu či prodejně. Dokončit objednávku. Zimní sporty. Zrušit vybrané filtry.

lad hledání Olomouc

Řadit podle. Dle názvu. Nejlépe hodnocené.

Chybové hlášení

Na e-shopu Všechny produkty Na vybrané prodejně. Novinka 1. Velikost obuvi - EU. Velikost vnitřní boty - MP. Značky Značky. Bauer 7. Bladerunner 9.

Adam Lád Olomouc - Obchodní rejstřík |

CCM 5. Crowned Fila Head 4. Rollerblade 2. Sulov 5. Zealot 2. Bílá Černá Modrá 2. Tmavě modrá 1. Tyrkysová 1. Růžová 2. Vínová 1. Stříbrná 1. Cena Cena. Nosnost Nosnost.

Bylinkaření s Vláďou Vytáskem | Ladiva

Zobrazit 82 produktů. Lední brusle. Řadit a filtrovat 82 produktů. Na seznam. Odebrat z porovnání. Stačí se jen přihlásit.

Pro přidání produktu do nakupního seznamu musíte být přihlášeni. Luxusní brusle Sulov Flora vyráběné z vysoce kvalitních materiálů doplněné o Na špičce mají Bladerunner DIVA. Crowned DANA. Tvoří je Dalších 24 produktů. Mapa prodejen.

Poradíme vám s výběrem. Kontaktujte nás. Kluby a školy. Vše o nákupu Kontakty Možnosti dopravy Možnosti platby Výměna, vrácení, reklamace Dárkové poukazy Produktová poradna Obchodní podmínky Informační oznámení o evidenci tržeb Cookies Prohlášení o ochraně osobních údajů Nastavení souhlasu Sportisimo Affiliate Program Newslettery Ke stažení Prohlášení o shodě Informace o stažení výrobku.

Najdete nás i na sociálních sítích Facebook. Chci levnější nákupy s akčními nabídkami. Odebírat novinky. Přihlášením k odběru novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Doprava a platba. Nakupujte s jistotou. Zvolte svou zemi: Česká republika. Řadit a filtrovat 82 produktů Zrušit vybrané filtry.

Rozhodla jsem se pro studium fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Dodnes zastávám názor, že tento obor je velice rozmanitý, krásný i rozporuplný, každý si musí najít své místo, svou řeč těla. Po úspěšném absolvování se mi otevřela brána nových možností sebevzdělávání díky mnoha kurzům jako SM systém, Viscerální terapie, Metoda Ludmily Mojžíšové, DNS koncept podle prof.

Koláře a mnoho dalších. Po zkušenostech s prací v soukromých ambulancích jsem se vrhla do soukromé sféry s myšlenkou samostatnosti a naplnění mých snů a předsevzetí.

Fyzioterapie nebyla má první volba. Jako malá jsem toužila cestovat a mou velkou zábavou byla i hra na školu. Propadla jsem angličtině a to i díky mým skvělým učitelkám na základní a střední škole. Mým prvním velkým snem bylo stát se letuškou. Ty přece rády cestují a používají angličtinu, jak jsem to chtěla i já. Teď jsem vlastně ráda, že se mi můj první velký sen nesplnil, protože mi letadla nedělají příliš dobře.

Nesmím opomenout, že jsem od malička ráda a s láskou pečovala o ostatní. Ve školce jsem ráda malovala a taky se různě hemžila a pobíhala. Když přišla do školky na obhlídku paní trenérka sportovní gymnastiky, moc jsem zatoužila zkusit tento sport. Vydržela jsem u něj 5 roků a pak musela kvůli zdravotním komplikacím skončit. Pokračovala jsem dál v různých sportech, ale spíše jsem zkoušela, který mě zaujme.

Po ukončení základní školy jsem se rozhodla, místo gymnázia, vyzkoušet tehdy nový typ středoškolského vzdělání — Ekonomické Lyceum. Ale ekonomika a účetnictví ve mně neprobudily žádný zvláštní zájem.

Za to jsem si našla sport, který mě bavil, s troškou gymnastiky, tance a formování postavy. V období střední školy jsem se dostala na mezinárodní závody ve fitness. Sport byl součástí každodenní rutiny a neuměla jsem si bez tréninků představit ani budoucí život.

Proto moje volba po maturitě směřovala ke sportovní vysoké škole. Chtěla jsem poznat krásy velkoměsta a naučit se fungovat samostatně, a i z tohoto důvodu jsem se rozhodla jít studovat na Univerzitu Karlovu v Praze.

Ford Mustang bazar a prodej nových vozů |

Obor tělesné výchovy a sportu byl velmi náročný fyzicky i psychicky, ne vždy člověk dokázal své tělo vybičovat k takovým výkonům, aby byli naši učitelé spokojeni. Zkusili jsme snad všechny možné sporty, od gymnastiky, míčových sportů, plavání, lyžování až po hokej, krasobruslení, windsurfing, horolezectví a mnoho dalších. Velkou zkušeností pro nás též byly didaktické výstupy a praxe v kroužcích pro děti a mládež nebo učitelství na základních a středních školách.

Po ukončení vysoké školy jsem jela hledat uplatnění do ciziny, nejdříve Dánsko, poté Anglie. Naučila jsem se mnoho věcí a získala spoustu cenných přátelství a zkušeností. Byl to takový křest ohněm a já jsem pochopila, že bych chtěla dát lidem mnohem více informací o jejich těle a umět jim lépe poradit.

Rozumět souvislostem v jejich pohybovém aparátu a dokázat přijít na to, co by pro ně bylo nejlepší, a mohlo jim pomoci. Jeho práce mě velmi nadchla a oslovila. Říkala jsem si, že to by mohlo být ono.. I když už jsem měla jednu vysokou školu za sebou, tak jsem se po návratu domů směle vrhla do studia další, a to v oboru Fyzioterapie. Začátky studia byly těžké, ale postupné seznamování s oborem mi odkrývalo informace, po kterých jsem toužila, a vyvstávaly další otázky, na které jsem chtěla znát odpovědi.

Když se spojí první svalový řetězec a vy pochopíte, proč toho pána či paní bolí rameno, ale problém je vlastně v koleni, tak je to stejný pocit, jako když dítě dostane svůj vysněný vánoční dárek. Ta radost v očích, to uspokojení, že jste na to přišli a že jste schopni pomoci. Přináší to opravdovou satisfakci, a možná i proto má člověk touhu se pořád vzdělávat a hledat to, co tělu prospívá a uzdravuje ho, a poté se o tyto skutečnosti dělit se svými klienty.

V současném uspěchaném světě je čím dál důležitější mít čas sám pro sebe. Pro svou rodinu, přátele, zájmy, koníčky. Naslouchat si a dopřát si to, co potřebujete. Domnívám se, že když nám některá z těchto důležitých součástí života chybí nebo naopak zabírá obrovské místo na úkor druhé, vytváříme si pocit nespokojenosti a raménka vah jsou v nerovnováze. Člověk se učí každý den, bojuje a raduje se.

Zkuste se na sebe naladit , a když budete potřebovat pomoc, jen si o ní řekněte. Kateřina Kropáčová. Co ode mne můžete očekávat? Osobní přístup a kvalitní péče. Odborné vzdělání a zkušenosti ze zahraničí. Tuesday Jun 2 4pm — 45min. Citlivé provázení při lekcích i terapiích. Moje cesta k fyzioterapii. A jak to bylo dál?

lad hledání Olomouc

Absolvované kurzy. Koláře , pražská škola Využití jógy ve fyzioterapii — Indický učitel jógy Deep Kumar Komplexní terapie triggerpointů a globální reciproční svalová inhibice v praxi Viscerovertebrální vztahy a jejich využití v klinické praxi Komplexní terapie pletence ramenního Léčba některých druhů funkční ženské sterility metodou L. Mojžíšové Ošetření pánevního dna dle metody L. Odborná praxe. Moje vzdělání.

0 / 5

Populární profily

seznámit dospělými Žďár nad Sázavou

Iveta, 43

rychlé rande praha sleva Domažlice

Natalija, 44

ostrava seznamka Frýdek-Místek

Kvetoslava, 41

hledat v jednom Praha

Miroslava, 29

mbti seznamka Boskovice

Matilda, 26

seznamka most Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Klaudie, 34